top of page

Privātuma Politika

Kāda veida informāciju jūs apkopojat?

Mēs saņemam, apkopojam un glabājam jūsu ievadīto informāciju mūsu tīmekļa vietnē vai sniedzam mums jebkādā citā veidā. Turklāt mēs apkopojam interneta protokola (IP) adresi, kas tiek izmantota, lai savienotu datoru ar internetu; pieteikšanās; e-pasta adrese; parole; datoru un savienojumu informācija un pirkšanas vēsture. Mēs varam izmantot programmatūras rīkus, lai mērītu un apkopotu sesijas informāciju, tostarp lapas atbildes laikus, noteiktu lapu apmeklējumu ilgumu, lapas mijiedarbības informāciju un metodes, kas tiek izmantotas, lai pārlūkotu lapu. Apkopojam arī personu identificējošu informāciju (tostarp vārdu, e-pastu, paroli, sakarus); detalizēta informācija par maksājumiem (tostarp kredītkartes informācija), komentāri, atsauksmes, produktu atsauksmes, ieteikumi un personiskais profils.

Kā apkopot informāciju?

Veicot darījumu mūsu tīmekļa vietnē, procesa ietvaros mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Jūsu personiskā informācija tiks izmantota tikai iepriekš minēto iemeslu dēļ.

Kāpēc jūs ievācat šādu personīgo informāciju?

Mēs apkopojam šādu bezpersonisku un personisku informāciju šādiem mērķiem:

  1. Sniegt un sniegt pakalpojumus;

  2. Sniegt mūsu lietotājiem pastāvīgu klientu palīdzību un tehnisko atbalstu;

  3. Lai varētu sazināties ar mūsu apmeklētājiem un lietotājiem ar vispārīgiem vai personalizētiem ar pakalpojumiem saistītiem paziņojumiem un reklāmas ziņojumiem;

  4. Izveidot apkopotus statistikas datus un citu apkopotu un/vai izsecinātu bezpersonisku informāciju, ko mēs vai mūsu darījumu partneri varētu izmantot, lai sniegtu un uzlabotu mūsu attiecīgos pakalpojumus;

  5. Ievērot visus piemērojamos normatīvos aktus.

Kā uzglabāt, izmantot, koplietot un izpaust vietnes apmeklētāju personisko informāciju?

Mūsu uzņēmums tiek viesots Wix.com platformā. Wix.com nodrošina mums tiešsaistes platformu, kas ļauj mums jums pārdot mūsu produktus un pakalpojumus. Dati var tikt saglabāti, izmantojot Wix.com datu krātuvi, datu bāzes un vispārējās Wix.com lietojumprogrammas. Viņi saglabā jūsu datus drošos serveros aiz ugunsmūra.

 

Visas tiešo maksājumu vārtejas, ko piedāvā Wix.com un izmanto mūsu uzņēmums, ievēro PCI-DSS noteiktos standartus, ko pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, MasterCard, American Express un Discover kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz mūsu veikalam un tā pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt drošu kredītkaršu informācijas apstrādi.

 

Sīkfailu veidi

Parasti sīkfailus, kas sākotnēji ir ievietoti jūsu WWx tīmekļa vietnē, var klasificēt kā būtiskus sīkfailus. Tomēr, ņemot vērā, ka mūsu platforma sniedz iespēju pievienot vairākus komponentus, kodus, trešo pušu lietojumprogrammas utt., jūsu tīmekļa vietnē var būt iekļauti cita veida sīkfaili, kuriem var būt nepieciešami īpaši iestatījumi.

Aplūkojiet tabulu zemāk, lai redzētu, kurus sīkfailus izvietojam WICX vietnēs:

image.png

Kā sazināties ar vietnes apmeklētājiem?

Mēs varam sazināties ar jums, lai jūs informētu par jūsu kontu, lai novērstu problēmas saistībā ar jūsu kontu, atrisinātu strīdu, iekasētu nodevas vai naudas līdzekļus, aptaujātu jūsu viedokļus, izmantojot aptaujas vai anketas, nosūtītu atjauninājumus par mūsu uzņēmumu vai, ja nepieciešams, sazinātos ar jums, lai izpildītu mūsu Lietotāja līgumu, piemērojamos valsts tiesību aktus un jebkuru vienošanos, kas mums ar jums varētu būt. Šim nolūkam mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, tālruni, īsziņām un pastu.

Kā vietnes apmeklētāji var atsaukt savu piekrišanu?

Ja nevēlaties, lai mēs apstrādātu jūsu datus, lūdzu, sazinieties ar mums vietnē muurikkalatvia@gmail.com vai nosūtiet mums e-pastu uz: Olaine, kūdras iela 7-10, LV-2114

Pieejamības apiecinājums muurikka.lv


Šis ir SIA kivij paziņojums par pieejamību.

Atbilstības statuss
Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijās (WCAG) noteiktas prasības dizaineriem un izstrādātājiem, lai uzlabotu pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti. Tās nosaka trīs atbilstības līmeņus: Muurikka.lv ir daļēji atbilst WCAG 2.1 AA līmenim. muurikka.lv daļēji atbilst WCAG 2.1 AA līmenim. Daļēja atbilstība nozīmē, ka dažas satura daļas pilnībā neatbilst pieejamības standartam.

Atsauksmes
Mēs gaidām jūsu atsauksmes par muurikka.lv pieejamību. Lūdzu, informējiet mūs, ja muurikka.lv saskaraties ar pieejamības šķēršļiem:

Tālrunis: +37129134494

E-pasts: muurikkalatvia@gamil.com

Apmeklētāju adrese: Mūksalas iela 72b

Pasta adrese: LV1004

Datums:
Šis paziņojums tika izveidots 2023. gada 19. oktobrī, izmantojot W3C pieejamības paziņojumu ģenerēšanas rīku.

bottom of page