KŪPINĀTAS PAIPALAS


RECEPTE:

🌶Šī ir vienkārša un veikla recepte, taču maltīte ir karaliska - jums vajadzēs 6 paipalas, @olala_quail_egg_delicacies saka, ka paipalu gaļa ir vērtīga un arī sātīga, nu to zinu arī es. Ieziediet paipalu gaļu ar olīveļļu un te lieliski derēs @maggi_latvija garšviela “Chicken” - karijs, sāls, ķiploks, saldā paprika un pētersīlis. Paipalas vēlams kādu brīdi paturēt šajā garšvielā un tad ļaut kūpinātavai vai cepeškrāsnij darīt savu.

🌶Mans vismīļākais @muurikkalatvia gadžets ir elektriskā kupinātava - viegla, pieslēdzama jebkur, šodien pārliecinājāmies, ka arī siltumnīcā, speciālas skaidas un gaļa garšo izcili pēc nokūpināšanas.

🌶Kūpināju paipalas aptuveni pus stundu, tad atpūtināju, klāt @baiba_love dārza salāti un maltīte karaliska!

🌶Ciemojoties pie visiem ražotājiem, mums līdzi ceļo arī lielā @maggi_latvija dāvanu, kaste - tajā ir viss, kas grila sezonai nepieciešams - mērces, garšvielas, bio buljoni un arī kečups, kurš gatavots no pavisam īstiem, saulē nogatavinātiem tomātiem!

🌶Taču vairāk par visu šī “Pagaršo Latviju” ceļojuma laikā saprotam, ka Latvijā ir apbrīnojami cilvēki, kuri dara, var, nepadodas un mīl to, ko dara no sirds!

Просмотров: 101Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
Tel.: 29134494
 Rīga, Miera улица 15
0
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram